Płyty tarasowe bursztyn - nowośc z oferty firmy Buszrem

Ocena: 0
1906

Nowe płyty dedykowane na tarasy i ścieżki piesze charakteryzuje wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne (zamrażanie i rozmrażanie) oraz wysoka zgodność wymiarów wszystkich produkowanych egzemplarzy. Pierwsza z wymienionych cech odpowiada cyklom natury w naszym klimacie, druga ważna jest dla szybkiej pracy wykonawców i zgodności realizacji z przygotowanym wcześniej projektem.

Bursztyn to płyty szlachetne. Swój wygląd i cechy użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji. Obejmuje on dwa rodzaje wykończenia: śrutowanie lub szczotkowanie (curlingowanie). Śrutowanie polega na obijaniu powierzchni płyty kuleczkami śrutu. Z kolei nawierzchnia curlingowana powstaje dzięki wygładzaniu płyt specjalnymi szczotkami. Obie mają antypoślizgowy charakter, a powierzchnia szczotkowana oprócz naturalnego wyglądu jest przyjemna w dotyku.

Jednak tym, co najbardziej zwraca uwagę są naturalne kruszywa dodawane w procesie produkcji do górnej warstwy płyty. To od nich pochodzi charakterystyczna ciepła, słoneczna barwa harmonizująca z brązami i zielenią. Kolorystyka i faktura płyt Bursztyn sprawdzi się w naturalnej i rustykalnej stylistyce, nadając tarasom i ścieżkom ogrodowym ciepłego i klimatycznego nastroju.

Płyty Bursztyn:

  • wykończenie: śrutowane / curlingowane (szczotkowane)
  • grubość: 38 mm
  • długość / szerokość: 40 x40 cm/ 40 x 60 cm
  • Cena wg producenta: 80 PLN netto/szt. (98,40 PLN brutto/ szt.)
  • Producent: Buszrem

Źródło i zdjęcie: Buszrem

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy