Nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Ocena: 0
2288
W ścisłym centrum Wrocławia powstanie nowy projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Mota-Engil. W ramach inwestycji przewidziano kameralny, siedmio-kondygnacyjny budynek oferujący 76 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, z których każdy wyposażony zostanie w loggie, balkon lub ogródek.

Inwestycja City Island, bo o niej mowa, zaplanowana jest w jednej z najbardziej wyjątkowych części wrocławskiego Śródmieścia – na wyspie Kępa Mieszczańska. To magiczne, niezwykle dogodne lokalizacyjnie miejsce w klimatycznym mieście mostów, o atrakcyjnych planach zagospodarowania przestrzennego. Niewątpliwą zaletą okolicy jest Stare Miasto, bogata oferta kulturalna, edukacyjna i sportowa, jak i dogodna infrastruktura komunikacyjna.

City Island to elegancka, nowoczesna architektura oraz wysoka estetyka wykonania. Kameralny, szlachetnie wykończony, siedmio-kondygnacyjny budynek oferuje 76 apartamentów o funkcjonalnej przestrzeni i zróżnicowanym metrażu (27m2 - 111m2). Każde z mieszkań wyposażone jest w duże okna typu portfenetr zwiększające komfort doświetlenia przestrzeni oraz posiada własny balkon, loggię lub ogród.

Wyjątkowego charakteru nowej inwestycji firmy Mota-Engil dodaje piękna elewacja ze starannymi wykończeniami, wytworne lobby z recepcją, a także dwupoziomowe ogrody z tarasami widokowymi, przeznaczone do indywidualnego użytkowania przez mieszkańców wybranych apartamentów. Projekt przewiduje miejsca parkingowe w parkingu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Cały obiekt przystosowany jest do prowadzenia monitoringu i ochrony przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Źródło i zdjęcie: Mota-Engil
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy