Dom Development buduje kolejny etap osiedla Klasyków w Warszawie

Ocena: 0
2750
Dom Development S.A., jeden z wiodących deweloperów na polskim rynku, buduje kolejny etap osiedla Klasyków, zlokalizowanego przy ul. Klasyków na warszawskiej Białołęce. Inwestycja jest malowniczo położona - w pobliżu Lasu Henryków i Dąbrówka oraz w pobliżu zrewitalizowanego Parku Henrykowskiego.

Na osiedlu Klasyków budowanego przez firmę Dom Development S.A. w sumie powstanie 12 budynków o prostych, czytelnych bryłach w niskiej zabudowie (III lub IV kondygnacje), przyjaznych proporcjach i jasnych elewacjach. Inspirowana klasycznymi wartościami architektura wyróżni się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami.


Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie mieszkań, z których roztoczy się piękny widok na rozległe tereny zielone. Na terenie osiedla zaplanowano także 10 lokali użytkowych, które powstały już w pierwszym etapie inwestycji. W inwestycji zaplanowano przestrzenne i fantazyjne patio z kompleksem wypoczynkowych ławeczek oraz placem zabaw dla najmłodszych. W pobliżu osiedla Klasyków znajduje się szkoła i prywatne przedszkole.

Osiedle Klasyków jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki nowemu Mostowi M.C. Skłodowskiej oraz przystankowi kolejowemu Warszawa - Płudy, skąd podróż bez korków do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut - podkreśla developer. Natomiast bliskość Metra Młociny z parkingiem Park&Ride równie szybko pozwoli dotrzeć do centrum miasta. Najbliższe lata przyniosą szereg usprawnień komunikacyjnych tej części miasta z lewobrzeżną stolicą - modernizację ulicy Modlińskiej oraz linię szybkiego tramwaju.


Na osiedlu Klasyków powstanie 558 mieszkań, przy czym w obecnym etapie zostanie zbudowanych 236 lokali. Dwa poprzednie etapy inwestycji zostały już oddane do użytku. Łącznie z wprowadzonym obecnie etapem w sprzedaży znajduje się 320 mieszkań. Planowane oddanie do użytku tego etapu to koniec IV kwartału 2013 roku.

Autorem projektu osiedla Klasyków jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast wykonawcą obecnie wprowadzanego etapu osiedla jest firma Henpol.

Źródło i zdjęcia: Dom Development S.A.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy