Simi, serbski producent węzłów betoniarskich, na targach w Poznaniu

Ocena: 0
1820
Serbska fabryka węzłów betoniarskich i urządzeń budowlanych Simi, od niedawna obecna na rynku polskim, już po raz trzeci bierze udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, a w roku bieżącym w nowym projekcie, jakim jest INTERMASZ 2014. W dniach 21-24 maja zaprasza na swoje stanowisko targowe nr 15 w pawilonie 3 MTP.

Simi zostało założone w roku 1991 przez dypl. inż. Milovana Jakovljevicia, wcześniej jednego z czołowych projektantów węzłów betoniarskich w byłej Jugosławii. Fabryka jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie Południowo-Wschodniej. Wszystkie są objęte certyfikatami TUV SUD, wytwarzane zgodnie z dyrektywami UE. Większość maszyn produkowanych przez Simi jest eksportowanych do kilkunastu krajów na trzech kontynentach - w Europie, Azji i w Afryce.

"Głównym wyróżnikiem naszej firmy i powodem naszych sukcesów - mówi Jakovljević - są nasi inżynierowie. Dzięki wprowadzanym przez nich innowacjom i dziesiątkom lat doświadczeń Simi produkuje węzły betoniarskie wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Węzły betoniarskie Simi są stosunkowo prostej budowy, ale solidnej konstrukcji, z precyzyjnie dobranymi komponentami. z małą liczbą elementów ruchomych, co jest kluczem do oszczędnej pracy, niezawodności, żywotności instalacji."

"Wachlarz wykorzystania naszych węzłów jest szeroki - podkreśla Jakovljević. Pracują przy budowie autostrad, mostów, domów, lotnisk, elektrowni wodnych; wykorzystywane są w procesie produkcji różnych prefabrykatów. Wytwarzanie betonu jest kontrolowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, co sprawia, że masa betonowa powstaje precyzyjnie według zadanych parametrów i jest najwyższej, oczekiwanej jakości."

"W produkcji węzłów - dodaje inż. Jakovljević, który jest współwłaścicielem fabryki -  Simi szczególną uwagę zwraca na zachowanie możliwie małych rozmiarów komponentów, bo ma to wielkie znacznie w transporcie. Już na placu u odbiorcy betoniarnie Simi wyróżniają się wyjątkowo łatwym montażem. W razie potrzeby łatwo je zdemontować i przenieść w inne miejsce. Nie zajmują sporej powierzchni, nie wymagają szczególnych fundamentów; węzłom mobilnym wystarczy zwykła, twarda, pozioma powierzchnia."

"Pozytywny wysiłek fabryki sprawia, że nasze betoniarnie potrafią zadowolić wymagania różnych nabywców w rozmaitych częściach świata. Wybierając produkt naszej firmy klient zyskuje w nas dobrego, przyjaznego partnera biznesowego” - akcentuje Jakovljević.

Fabryka nie ogranicza się do produkcji węzłów jako takiej. Oferuje potencjalnym klientom wszechstronną pomoc w doborze najlepszych dla ich potrzeb rozwiązań. Elastyczna w podejściu do zgłaszanych przez klientów tematów jest otwarta na rozwiązania niestandardowe. Po przekazaniu węzła betoniarskiego odbiorcy pozostaje z nim w stałym kontakcie, zarówno doradczym, jak serwisowym. W razie potrzeby sprawdzenia systemu sterowania inżynierowie Simi wchodzą do niego - co jest powszechną już praktyką - na odległość, przez Internet, przy użyciu aplikacji TeamViewer.

"W zakresie produkcji betonu mamy szeroką, ugruntowaną wiedzę, a nasze zaangażowanie i wsparcie naszym klientom się w sensie przenośnym i dosłownym po prostu opłaca" - akcentuje Milovan Jakovljević.

---------------------------
Fabryka węzłów betoniarskich i urządzeń budowlanych Simi - Serbia, www.simi-polska.plSimi Sp. z o.o.
172, Nova br. 9
11400 Mladenovac
Serbia
www.simi.rs

Przedstawicielstwo Simi w Polsce
www.simi-polska.pl
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy