Serbskie węzły Simi

Ocena: 0
7822
Położona 50 km od stolicy Serbii, Belgradu, fabryka Simi w Mladenovcu jest największym w Europie Południowo-Wschodniej producentem węzłów betoniarskich i urządzeń budowlanych. Cała jej produkcja spełnia wymagania normy ISO 9001:2008 i jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej.
Simi to prywatna firma rodzinna, która w ciągu 26 lat istnienia zdobyła duże doświadczenie w produkcji nowoczesnych, wytrzymałych instalacji z niezawodnym elektronicznym systemem sterowania, których większość eksportuje.

Fabryka rozwija swój program pod kątem innowacji, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych stosowanych w świecie. Oferuje urządzenia wykonane w Serbii i uzupełniane wyłącznie o elementy produkowane przez czołowych producentów zachodnich.  Dostosowuje projekty do indywidualnych potrzeb zamawiającego i zapewnia bardzo dobry stosunek jakości produktu do ceny.

Wśród znaczących odbiorców produkcji Simi są liczne firmy w Rosji, zwłaszcza w Moskwie. Węzły betoniarskie serbskiej fabryki pracują w Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech, we Włoszech, we wszystkich państwach postjugosłowiańskich, włącznie ze Słowenią. Także na Dalekim i Bliskim Wschodzie, jak i w wielu krajach afrykańskich. Sprawdzają się w różnych warunkach klimatycznych, nawet skrajnych (Syberia, Afryka).

Od niedawna Simi wchodzi na rynek w Polsce, gdzie ulokowała już dwa węzły betoniarskie, trzeci jest właśnie instalowany

Fabryka produkuje:
  • węzły betoniarskie o wydajności od 15 do 180 m3/h.
  • wszelkie rodzaje mieszalników od 150 do 4500 l.
  • podgarniarki z wysięgnikami długości 8-20 m i wydajności 20-80 m3/h.
  • transportery ślimakowe o długości 3-15 m i wydajności 10-120 t/h.
  • filtry do odpylania o powierzchni 8-20 m2
  • urządzenia do załadunku cementu i materiałów sypkich z silosów do cystern.
  • urządzenia do napowietrzania materiałów sypkich w silosach.
  • silosy na materiały sypkie 50-500 t.
  • urządzenia do ogrzewania kruszywa w warunkach zimowych.
  • urządzenia do recyklingu betonu.
Simi zapewnia własny serwis i części zamienne. Na życzenie przeprowadza  okresowe przeglądy techniczne. W razie potrzeby ekipa fabryczna przyjeżdża na miejsce w ciągu najdalej 48 godzin od zgłoszenia. Ale węzły betoniarskie Simi to bardzo wytrzymałe i skuteczne urządzenia, ewentualne ich awarie – to rzadkość. A regulacja, w razie potrzeby, systemu sterowania odbywa się zdalnie, przez Internet, z użyciem aplikacji TeamViewer.

Cło w Polsce na węzły betoniarskie z Serbii wynosi 0 złotych.

Fabryka Simi będzie obecna na największej od lat wystawie maszyn i sprzętu na Międzynarodowych Targach Poznańskich – Intermasz,  w dniach 21-24 maja 2014.


Simi Sp. z o.o.
172, Nova br. 9
11400 Mladenovac
Serbia
www.simi.rs

Przedstawicielstwo Simi w Polsce
www.simi-polska.pl
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy