Nowe wiertła stopniowane od Milwaukee

Ocena: 0
2593
Milwaukee, lider bezprzewodowych technologii w segmencie elektronarzędzi, wprowadza opracowane specjalnie z myślą o profesjonalistach, nowe wiertła stopniowane. Udoskonalone narzędzia, zdolne do wiercenia otworów o wielu rozmiarach, zapewniają większą precyzję, maksymalną trwałość i doskonale sprawdzają przy najwyższych prędkościach urządzenia.

Nowe stopniowane wiertła, zaprojektowane z myślą o elektrykach, hydraulikach i innych profesjonalistach dają możliwość wiercenia otworów o różnych średnicach (i powiększania już istniejących ) za pomocą jednego narzędzia, co znacznie poprawia wydajność i efektywność pracy. W ocenie ekspertów nowe wiertła  są idealnym rozwiązaniem przy montażu paneli i instalacji kabli.

Prowadząc badania i wsłuchując się opinie profesjonalistów Milwaukee zauważyło, że  użytkownicy przy wierceniu mają problemy z zakleszczeniem, słabą konstrukcją końcówki lub jakością otworu a co się z tym wiąże krótszym czasem pracy akumulatora. Przyczyną takiego stanu jest nie przystosowanie końcówek do prędkości jakie oferują narzędzia akumulatorowe. Milwaukee postanowiło to zmienić za sprawą nowych stopniowanych wierteł, które doskonale pracują przy nawet najwyższych prędkościach urządzania.


Wiertła doskonale sprawdzą się w pracy wiertarkami akumulatorowymi działającymi na wysokim biegu, dzięki poprawionej geometrii, która zapewnia czystsze otwory, niższy hałas i większą wydajność bez zakleszczania. Nowa konstrukcja podwójnego rowka umożliwia łagodne przejście z jednego stopnia do następnego, co zapewnia większą kontrolę i jednolitość otworów oraz mniej zadziorów niż w przypadku istniejących na rynku konstrukcji z dwoma rowkami. Ponadto, trójstronny chwyt zapewnia maksymalne przenoszenie momentu, co zapobiega ślizganiu się wiertła stopniowanego w uchwycie.

Takie rozwiązania umożliwiają, wykonanie o 25% otworów więcej na jednym ładowaniu akumulatora. Takie wyniki są również możliwe dzięki końcówce Rapid Strike, która gwarantuje szybszy start oraz dokładniejsze i precyzyjne nawiercanie.  Rozwiązanie to sprawia, że wytwarza się mniej ciepła, co prowadzi do wydłużenia pracy baterii. Wiertła posiadają także dodatkowo zoptymalizowaną geometrię wraz z czarną powłoką tlenkową, która czterokrotnie wydłuża ich żywotność.

Użytkownicy wierteł stopniowanych będą również mogli wykorzystać większą przejrzystość i łatwości zatrzymania narzędzia na danej wielkości, dzięki laserowo wygrawerowanym znakom pomiarowym. Oznacza to dwukrotnie większą wydajność w porównywaniu do konkurencyjnych wierteł.

Bardziej wytrzymałe niż istniejące wiertła kręte, wiertła stopniowane firmy Milwaukee są w stanie poradzić sobie z szeregiem metali i tworzyw sztucznych bez rozszczepiania lub pękania. Profesjonalistom szczególnie spodoba się ich precyzja, większa szybkości skrawania.

Źródło i zdjęcia: Milwaukee
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy